FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 074.jpg
  • 075.jpg
  • 076.jpg
  • CO-2018-2.jpg
  • tmov-FBK-Jin-2.jpg
  • Vyhlen-sezny-2.jpg

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

FBK Jičín - Tatran Kobra Hostinné 3:1 (1:0,2:1) 

Celou první třetinu bylo na jičínských děvčatech znát, že se v daném složení teprve hledají. I přesto se hrál zajímavý florbal se šancemi na obou stranách. První gól sezóny vstřelila po 6 minutách hry kapitánka družstva Šárka Egrtová. Jičínskému družstvu pak vyšel nástup do druhé třetiny, kdy během 9 sekund čtvrté minuty vstřelil další 2 góly. Nejdříve se radovala Majda Fejfarová a ihned poté Verča Pěničková. Vzápětí se sice gólem prosadil i soupeř, ale Jičín už žádný zvrat v utkání nedopustil. Góly Jičína : Egrtová, Fejfarová,Pěničková.

FBK Jičín – FTC Vysoké Mýto 2:1

Opět to byl velmi zajímavý zápas, kde se přeléval šance z jedné stany na druhou. Při těch soupeřových podržela jičínské družstvo svými zákroky vynikající Terka Chlumská. Také hráčky FBK Jičín měly mnoho vyložených šancí, ale dlouho nemohly protrhnout střeleckou smůlu. To se povedlo až ve druhé třetině Adéle Kmoškové. Rozhodující trefu pak zajistila v 8 minutě výborně hrající Majda Fejfarová. Soupeř sice snížil ,ale jičínský tým si už vítězství nenechal vzít. Svoji zkušenost osvědčila Majda Samková, když skoro celou závěrečnou minutu kontrolovala míček a soupeřkám tak nedala šanci ohrozit jičínskou branku. .Pochvalu za svědomitý výkon si však zaslouží všechny hráčky. Zvláštní poděkování pak patří Majdě Samkové a Verče Pěničkové za jejich ochotu nastoupit k turnaji, i když je v neděli čekal turnaj za juniorky. Své první zápasy za dorostenky pak absolvovaly Míša Tachas a Diana Půhoná. Góly Jičína : Kmošková, Fejfarová.

Sestava FBK Jičín: T.Chlumská, Tachas – Egrtová, Čelišová, Ziegelheimová, M.Samková – Kmošková, Fejfarová, Ouhrabková, Pěničková, Kvasničková, Typltová, Půhoná, trenér Kmošek

1.liga juniorek– skupina A

Celostátní soutěž tentokrát zavedla jičínský tým do barrandovské haly, působiště florbalové Sparty Praha. I přes absenci několika hráček si jičínský tým přiváží 6 bodů a motivaci k boji o nejvyšší příčky soutěže. Vzhledem k faktu, že FBK Jičín je týmem s nejnižším věkovým průměrem je to skutečnost nadmíru potěšující. 

FBK Jičín – Sparta Praha 5:2 (0:1,3:0,2:1)

Domácí Sparta zahájila velkým náporem, první minuty byly zcela v její režii. Gólmanka Terka Chlumská ale všechny šance pochytala a Jičín postupně začal přebírat režii zápasu. V této snaze ale hostující tým přibrzdilo první vyloučení. Zkušený domácí tým přesilovku využil a šel do vedení. Od počátku druhé třetiny se obraz hry zcela mění. Jičínský tým se tlačí před branku soupeře, rychlé vyrovnání z hole Týny Heligrové aktivitu hostujícího družstva ještě navyšuje. Úspěch slaví taktika napadání soupeřek hluboko ve sparťanské obraně. Po přihrávkách Moniky Kuhnové dvakrát trestá chyby v rozehrávce domácích Naty Kuželová. Počátek třetí třetiny ale rozjetý Jičín přibrzdilo další, tentokrát poněkud přísné vyloučení. Zkušené Sparťanky opět dokázaly hru v početní převaze využít a snížily na 2:3. Jičín ale drama nepřipustil. Svým třetím gólem navýšila vedení Naty Kuželová. Pátý gól pak přidala pěknou střelou ze střední vzdálenosti vzdálenosti Anička Zlatníková. Góly Jičína : Kuželová 3, Heligrová, Zlatníková

FBK Jičín – Kanonýrky Kladno 12:2 (4:1, 4:0, 4:1)

Druhý zápas sliboval po minulém vítězství Kladna nad Spartou opět vyrovnaný boj. Jičiňčky ale od začátku zápasu diktovaly tempo a na kladenskou branku se valil jeden útok za druhým. Vedení a klid na hole Jičínu zajistily kapitánka Monika Kuhnová (první a třetí branka) a Kája Bláhová. Kladno sice snížilo na 1:3, ale pak už zápas zcela opanoval jičínský tým. Branku nebo asistenci si připsala většina hráček týmu, řada šancí navíc ještě zůstala nevyužita. Čtyřmi zásahy přispěla tentokrát s každým zápasem se lepšící Majda Samková. V závěru družstvo FBK Jičín už poněkud polevilo a dovolilo soupeřkám kosmetickou úpravu skóre. Góly Jičína : Samková 4,, Kuhnová 3, K. Bláhová 2, Kuželová 2, Heligrová.

Sestava FBK Jičín: T.Chlumská - Zlatníková, Paličková, Molíková, B.Bláhová – N. Kuželová, Kuhnová, K. Bláhová,.,M.Samková, Heligrová, Pěničková, Typltová, trenéři Zlatník a Chlumský.

hk,chm

twitter share 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

  

 

TOPlist

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top