FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Revoluční 863, 506 01 Jičín | IČO: 26536781 | č. ú: 78–8507470227 / 0100 KB

  • 016.jpg
  • 017.jpg
  • 018.jpg
  • 019.jpg
  • 020.jpg
  • 021.jpg
  • 022.jpg

Domácí dorostenecký turnaj za 6 bodů!

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 5. 10. 2017 7:57

Jičínská děvčata  z florbalového týmu dorostenek odehrála v sobotu své dva první zápasy v této sezóně dorostenecké ligy. Na domácí turnaj v Jičíně byly hráčky po letní přípravě velmi dobře připravené a v obou  zápasech si se svými soupeřkami  poradily.

První zápas odehrály Jičíňačky s týmem Žacléř TJ Spartak Vrchlabí. Soupeře s přehledem přehrály, navíc dosáhly dvouciferného výsledku. Svojí premiérovou branku v soutěži  vstřelila Sára Fialová. Potěšil i návrat dlouho absentující Natky Kleistnerové. Úspěšnou premiéru v jičínském týmu pak zažily Saša Pátková a zkušená hořická posila Tereza Nováková.

Číst dál...

Jičínské republikové finále florbalistek ovládl Liberec

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 10. 5. 2017 9:51

O uplynulém víkendu byla jičínská sportovní hala svědkem vrcholného mládežnického florbalu. Republikové finále sem přivedlo osm nejlepších týmů  regionálních divizí první ligy dorostenek. Z více než stovky týmů se ze základní části probojovalo osm družstev, včetně očekávaných favoritů. Sobotní čtvrtfinálové dvojzápasy přinesly dramatickou podívanou. Domácí tým FBK Jičín se bohužel potkal právě s pozdějším vítězem z Liberce. Ve zcela vyrovnaných utkáních rozhodla vyšší střelecká produktivita hostujícího týmu. Dopoledne podlehl  jičínský tým 2:4 (branky Fejfarová a Čelišová). Odpolední zápas  pak nabídl vrcholový florbal i v jičínském podání.

Číst dál...

Republikové finále play-off dorostenek ve florbale , sportovní hala Jičín

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 1. 5. 2017 21:26

Sobota  6.května: Play-off - 1.a 2. kolo čtvrtfinále

10:00  Herbadent FK Jižní Město - Sklo Bohemia Světlá n/S

11:20  FBK Jičín - FBC Liberec

12:40  FBŠ Jihlava - FBS Olomouc

14:00  FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice

15:20  Sklo Bohemia Světlá n/S- Herbadent FK Jižní Město.

16:40  FBC Liberec - FBK Jičín

18:00  FBS Olomouc - FBŠ Jihlava

19:20 1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

 

Neděle 7. května : Utkání o konečné umístění

08:00 Utkání o  5.-8 místo

09:20 Utkání o 5,-8. místo

10:40 Semifinále 1

12:00 Semifinále 2

13:20 Utkání o 7. místo

14:40 Utkání o 5. místo

16:00 Utkání o 3. místo.

17:20 Finále

18.30 Závěrečný ceremoniál, předávání medailí

O titul budou dorostenecké florbalistky bojovat v Jičíně !

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 28. 4. 2017 23:16

Osm nejlepších florbalových týmů České republiky kategorie dorostenek se o víkendu 6.-7. května utká v jičínské sportovní hale o mistrovský titul. V těžké konkurenci se představí i jičínské florbalové naděje. Tým FBK Jičín získal postup  díky vítězství v regionální skupině první ligy, právo pořadatelství pak díky vysokému bodovému zisku v základní části soutěže.

Postup i pořadatelství jsou rozhodně velkým sportovním úspěchem jičínského FBK. Vždyť závěrečné boje přivádějí do Jičína to nejlepší , co může dívčí mládežnický florbal nabídnout. Už před branami finále zůstala řada ambiciózních týmů, včetně tradičních bašt mládežnického florbalu jako je Ostrava, Brno, Mladá Boleslav nebo pražské Bohemians.

Vzhledem k rychlému posunu talentů z mládežnických do dospělých týmů budou moci jičínští diváci vidět řadu budoucích adeptek extraligového i reprezentačního florbalu. Šest z osmi účastníků finále představují mládežnické zálohy extraligových klubů –  1.SC Vítkovice, Herbadent Jižní Město, Florbal Chodov, FBŠ Olomouc, FBC Liberec a FBK  Jičín. Ty doplní FBŠ Jihlava a největší překvapení předkola play off Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.

V sobotu 6.května se od 10.00 postupně odehraje celkem osm postupových utkání, v neděli pak už od 8.00 začínají zápasy o konečné pořadí.

                                                                                                          chm

Republikové finále florbalových dorostenek v Jičíně !

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 17. 4. 2017 8:20

Regionální skupina první ligy dorostenek  skončila  uplynulou neděli posledním turnajem v Hořicích.. Jičínský tým potvrdil svoje herní kvality a po zisku dalších šesti bodů se stal vítězem ligové skupiny Královéhradeckého a Pardubického kraje. Jako vítěz jedné ze dvou nejpočetnějších ligových skupin je tak jičínský tým vedle pražského  Herbadentu jediným přímým postupujícím do závěrečného turnaje o titul přeborníka České republiky. Co víc, vzhledem k lepšímu bodovému zisku na zápas oproti pražskému konkurentovi je FBK Jičín prvním, komu bylo nabídnuto pořadatelství závěrečného finálového turnaje,

Číst dál...

Florbalové dorostenky v čele soutěže

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 6. 3. 2017 16:26

Regionální skupina první ligy dorostenek pokračovala uplynulou sobotu dalším turnajem. Tým FBK Jičín potvrdil na domácí hřišti předpoklady a po „ povinných“ vítězstvích se při rovnosti bodů díky počtu vstřelených branek posunul na první místo tabulky. A protože v souběžně hraném turnaji „propadl“ jeden z tradičních konkurentů IBK Hradec Králové, přiblížil se jičínský tým k postupu do závěrečného celostátního play off.  K jistotě  postupového umístění do třetího místa potřebuje Jičín jediné vítězství ve čtyřech závěrečných utkáních. Boj bude ale ještě především o první místo, které zaručuje postup přímo do čtvrtfinále play off.

Číst dál...

twitter shareNejbližší utkání

             

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

 


 


 

 

TOPlist

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email florbal@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2017 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top