FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 074.jpg
  • 075.jpg
  • 076.jpg
  • CO-2018-2.jpg
  • tmov-FBK-Jin-2.jpg
  • Vyhlen-sezny-2.jpg

Postup dorostenek na finálový turnaj Mistrovství České republiky!

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 25. 4. 2018 8:42

Florbalové dorostenky KM automatik FBK Jičín po celou sezónu potvrzovaly, že minulý rok byly na historicky prvním dorosteneckém Mistrovství ČR zcela po zásluze. Jičínský tým v sezóně 2017/18 skončil v nabité dvanáctičlenné skupině hradeckého a pardubického regionu na druhém místě za FBC TJ Jablonné nad Orlicí a mohl se tak radovat s postupu do předkola play off. V cestě za druhým postupem na MČR jim stál tým ze Světlé nad Sázavou. Utkání se odehrála ve sportovní hale v Rokytnici nad Orlicí.

Číst dál...

Postup dorostenek do bojů o titul mistra ČR!

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 29. 3. 2018 7:00

Podobně jako v loňské sezoně se i v té stávající podařilo jičínským florbalovým dorostenkám vybojovat si postup z regionální skupiny do závěrečných nadstavbových bojů o republikový titul. Po nepříliš vydařeném domácím turnaji (2 remízy) tentokrát KM automatik FBK Jičín neponechal nic náhodě a dvěma suverénními vítězstvími si 2 kola před koncem soutěže pojistil postupové druhé místo v tabulce. Ve skupině 12 týmů Královéhradeckého a Pardubického kraje odehrál Jičín tentokrát své dva zápasy ve sportovní hale v Hostinném.

Číst dál...

Dorostenky doma plný počet bodů!

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 14. 12. 2017 20:34

Poslední turnaj prvoligové soutěže před vánoční přestávkou sehrály florbalové dorostenky FBK Jičín na domácím hřišti v jičínské sportovní hale. Dva zápasy rozdílného průběhu nakonec přinesly zaslouženě šest bodů a upevnění druhé pozice v skupině 4 první florbalové ligy. Domácí tým nejprve zcela suverénně přehrál Hostinné, v druhém utkání pak po boji zdolal Vysoké Mýto.

KM automatik FBK Jičín – Tatran Kobra Hostinné 10:0 (4:0,3:0,3:0)

Jičínský tým si od počátku trpělivou hrou připravoval brankové příležitosti, které především první útočná formace dokázala zúročit v brankové vedení. Souhra prakticky naslepo mezi dvojicí Naty Kuželová – Majda Fejfarová přinesla první tři branky a klid na jičínské hokejky. Spolehlivě hrající obrana, kde tentokrát zaskakovala i univerzální Adéla Kmošková nepustila soupeřky do větších šancí. Jičínské obránkyně naopak střelecky podporovaly útok, dvěma pěknými góly se blýskla stále se lepšící Tereza Nováková. V průběhu druhé třetiny přidal Jičín další tři branky a o utkání bylo rozhodnuto.

Číst dál...

Florbalové dorostenky FBK Jičín: Návrat na postupové pozice!

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 27. 11. 2017 17:12

Třetí listopadový víkend sehrály florbalové dorostenky FBK Jičín další turnaj prvoligové soutěže. Po nepříliš vydařeném minulém turnaji, kdy tým ztratil první body, se tentokrát  vydal na horkou půdu do Svitav. Domácí tým je tradičně soupeřem jičínského týmu v boji o postup do závěrečného finálového play off, tentokrát byl prvním turnajovým soupeřem.

FBK TJ Svitavy -KM automatik FBK Jičín 3:5 (0:1,1:3,2:1)

 Jičínský tým šel do vedení po kombinaci sehrané dvojice Fejfarová-Kuželová. Svitavy sice v úvodu druhé třetiny vyrovnaly, prostřední část ale jednoznačně patřila Jičínu. Majda Fejfarová nejprve přihrála Naty Kuželové na druhou branku, třetí vzápětí vsítila sama. Uklidňující čtvrtý gól pak přidala kapitánka Šárka Egrtová.  Úspěšná střelba v kombinaci s dobrou hrou obranných dvojic a  spolehlivým výkonem jičínské brankářky Terky Chlumské znamenaly rozhodující náskok FBK Jičín. Svitavy se sice ještě pokusily v závěrečné třetině utkání zdramatizovat, pátý gól Jičína ale znamenal konec jejich nadějí. Góly Jičína: Kuželová 3, Fejfarová, Egrtová,

Číst dál...

Domácí dorostenecký turnaj za 6 bodů!

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 5. 10. 2017 7:57

Jičínská děvčata  z florbalového týmu dorostenek odehrála v sobotu své dva první zápasy v této sezóně dorostenecké ligy. Na domácí turnaj v Jičíně byly hráčky po letní přípravě velmi dobře připravené a v obou  zápasech si se svými soupeřkami  poradily.

První zápas odehrály Jičíňačky s týmem Žacléř TJ Spartak Vrchlabí. Soupeře s přehledem přehrály, navíc dosáhly dvouciferného výsledku. Svojí premiérovou branku v soutěži  vstřelila Sára Fialová. Potěšil i návrat dlouho absentující Natky Kleistnerové. Úspěšnou premiéru v jičínském týmu pak zažily Saša Pátková a zkušená hořická posila Tereza Nováková.

Číst dál...

Jičínské republikové finále florbalistek ovládl Liberec

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 10. 5. 2017 9:51

O uplynulém víkendu byla jičínská sportovní hala svědkem vrcholného mládežnického florbalu. Republikové finále sem přivedlo osm nejlepších týmů  regionálních divizí první ligy dorostenek. Z více než stovky týmů se ze základní části probojovalo osm družstev, včetně očekávaných favoritů. Sobotní čtvrtfinálové dvojzápasy přinesly dramatickou podívanou. Domácí tým FBK Jičín se bohužel potkal právě s pozdějším vítězem z Liberce. Ve zcela vyrovnaných utkáních rozhodla vyšší střelecká produktivita hostujícího týmu. Dopoledne podlehl  jičínský tým 2:4 (branky Fejfarová a Čelišová). Odpolední zápas  pak nabídl vrcholový florbal i v jičínském podání.

Číst dál...

Republikové finále play-off dorostenek ve florbale , sportovní hala Jičín

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 1. 5. 2017 21:26

Sobota  6.května: Play-off - 1.a 2. kolo čtvrtfinále

10:00  Herbadent FK Jižní Město - Sklo Bohemia Světlá n/S

11:20  FBK Jičín - FBC Liberec

12:40  FBŠ Jihlava - FBS Olomouc

14:00  FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice

15:20  Sklo Bohemia Světlá n/S- Herbadent FK Jižní Město.

16:40  FBC Liberec - FBK Jičín

18:00  FBS Olomouc - FBŠ Jihlava

19:20 1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

 

Neděle 7. května : Utkání o konečné umístění

08:00 Utkání o  5.-8 místo

09:20 Utkání o 5,-8. místo

10:40 Semifinále 1

12:00 Semifinále 2

13:20 Utkání o 7. místo

14:40 Utkání o 5. místo

16:00 Utkání o 3. místo.

17:20 Finále

18.30 Závěrečný ceremoniál, předávání medailí

O titul budou dorostenecké florbalistky bojovat v Jičíně !

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 28. 4. 2017 23:16

Osm nejlepších florbalových týmů České republiky kategorie dorostenek se o víkendu 6.-7. května utká v jičínské sportovní hale o mistrovský titul. V těžké konkurenci se představí i jičínské florbalové naděje. Tým FBK Jičín získal postup  díky vítězství v regionální skupině první ligy, právo pořadatelství pak díky vysokému bodovému zisku v základní části soutěže.

Postup i pořadatelství jsou rozhodně velkým sportovním úspěchem jičínského FBK. Vždyť závěrečné boje přivádějí do Jičína to nejlepší , co může dívčí mládežnický florbal nabídnout. Už před branami finále zůstala řada ambiciózních týmů, včetně tradičních bašt mládežnického florbalu jako je Ostrava, Brno, Mladá Boleslav nebo pražské Bohemians.

Vzhledem k rychlému posunu talentů z mládežnických do dospělých týmů budou moci jičínští diváci vidět řadu budoucích adeptek extraligového i reprezentačního florbalu. Šest z osmi účastníků finále představují mládežnické zálohy extraligových klubů –  1.SC Vítkovice, Herbadent Jižní Město, Florbal Chodov, FBŠ Olomouc, FBC Liberec a FBK  Jičín. Ty doplní FBŠ Jihlava a největší překvapení předkola play off Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.

V sobotu 6.května se od 10.00 postupně odehraje celkem osm postupových utkání, v neděli pak už od 8.00 začínají zápasy o konečné pořadí.

                                                                                                          chm

Republikové finále florbalových dorostenek v Jičíně !

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 17. 4. 2017 8:20

Regionální skupina první ligy dorostenek  skončila  uplynulou neděli posledním turnajem v Hořicích.. Jičínský tým potvrdil svoje herní kvality a po zisku dalších šesti bodů se stal vítězem ligové skupiny Královéhradeckého a Pardubického kraje. Jako vítěz jedné ze dvou nejpočetnějších ligových skupin je tak jičínský tým vedle pražského  Herbadentu jediným přímým postupujícím do závěrečného turnaje o titul přeborníka České republiky. Co víc, vzhledem k lepšímu bodovému zisku na zápas oproti pražskému konkurentovi je FBK Jičín prvním, komu bylo nabídnuto pořadatelství závěrečného finálového turnaje,

Číst dál...

Florbalové dorostenky v čele soutěže

Kategorie: Dorostenky
Zveřejněno: 6. 3. 2017 16:26

Regionální skupina první ligy dorostenek pokračovala uplynulou sobotu dalším turnajem. Tým FBK Jičín potvrdil na domácí hřišti předpoklady a po „ povinných“ vítězstvích se při rovnosti bodů díky počtu vstřelených branek posunul na první místo tabulky. A protože v souběžně hraném turnaji „propadl“ jeden z tradičních konkurentů IBK Hradec Králové, přiblížil se jičínský tým k postupu do závěrečného celostátního play off.  K jistotě  postupového umístění do třetího místa potřebuje Jičín jediné vítězství ve čtyřech závěrečných utkáních. Boj bude ale ještě především o první místo, které zaručuje postup přímo do čtvrtfinále play off.

Číst dál...

twitter share 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

  

 

TOPlist

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top