FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

FBK Jičín – FBŠ Všestary 6:4 (2:1, 3:1,1:2)

První povinné vítězství se nerodilo úplně snadno . Proti kombinační hře Jičína praktikoval soupeř očekávanou hru plnou osobních soubojů a kontaktů. S hrou soupeřek se v počátku utkání nejlépe vypořádala Verča Pěničková, která zajistila Jičínu vedení už ve druhé minutě. Druhý gól pal přidala Majda Fejfarová. Soupeř po druhé obdržené brance ale ještě přitvrdil, což Jičínu zjevně nesvědčilo. Všestary vyrovnaly nejen hru, ale na počátku druhé třetiny i skore. Velká bojovnice v jičínském dresu Monika Kuhnová ale třetí brankou zavelela k rozhodující pětiminutovce. Jičín zrychlil a zlepšil kombinaci a třemi brankami rozhodl o osudu utkání. V závěrečné třetině navýšil jičínský tým vedení už na 6:2. V závěru už jičínský tým šetřil síly a do hry se tak více dostaly i další hráčky dorosteneckého kádru.

Góly Jičína: Pěničková, Fejfarová, Kuhnová, Čelišová, Egrtová Kuželová.

FBK Jičín – Sokol Jaroměř 7:0 (2:0 4:0,1:0)

Druhé utkání mělo mnohem jednoznačnější průběh. Jičínský tým se zbavil předchozí nervozity a k radosti trenérského tria předváděl mnohem lepší herní výkon. Ten byl korunován i řadou pěkných branek. Utkání prvního s pátým týmem soutěže tak bylo poměrně jednoznačnou záležitostí.

Góly Jičína: Kuhnová 2 Kuželová, Kmošková.,Pěničková, M.Samková, Fejfarová.

Sestava FBK Jičín : T. Chlumská, – Ziegelheimová, Čelišová, Berná, Egrtová, Molíková – Samková, Kuhnová, Kuželová, Pěničková, Kmošková, Půhonná, Typltová, Fialová Trenéři Kmošek, Žůrková,Kosová.

Pokud se podaří vyřešit termínové záležitosti, může se Jičín těšit na velký svátek mládežnického florbalu. Ve dnech 6.-7.května se tu utká osm nejlepších týmů dorostenek České republiky. Vedle Jičína a Herbadentu si ostatní místa musí vybojovat nejúspěšnější týmy jednotlivých skupin v dubnovém play off.  Vzhledem k herní výkonosti se dá očekávat postup týmů jako jsou Vítkovice, Olomouc nebo Chodov. Rozhodně tak v Jičíně uvidíme spoustu nadějí českého dívčího florbalu.