FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 074.jpg
  • 075.jpg
  • 076.jpg
  • CO-2018-2.jpg
  • tmov-FBK-Jin-2.jpg
  • Vyhlen-sezny-2.jpg

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Osm nejlepších florbalových týmů České republiky kategorie dorostenek se o víkendu 6.-7. května utká v jičínské sportovní hale o mistrovský titul. V těžké konkurenci se představí i jičínské florbalové naděje. Tým FBK Jičín získal postup  díky vítězství v regionální skupině první ligy, právo pořadatelství pak díky vysokému bodovému zisku v základní části soutěže.

Postup i pořadatelství jsou rozhodně velkým sportovním úspěchem jičínského FBK. Vždyť závěrečné boje přivádějí do Jičína to nejlepší , co může dívčí mládežnický florbal nabídnout. Už před branami finále zůstala řada ambiciózních týmů, včetně tradičních bašt mládežnického florbalu jako je Ostrava, Brno, Mladá Boleslav nebo pražské Bohemians.

Vzhledem k rychlému posunu talentů z mládežnických do dospělých týmů budou moci jičínští diváci vidět řadu budoucích adeptek extraligového i reprezentačního florbalu. Šest z osmi účastníků finále představují mládežnické zálohy extraligových klubů –  1.SC Vítkovice, Herbadent Jižní Město, Florbal Chodov, FBŠ Olomouc, FBC Liberec a FBK  Jičín. Ty doplní FBŠ Jihlava a největší překvapení předkola play off Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.

V sobotu 6.května se od 10.00 postupně odehraje celkem osm postupových utkání, v neděli pak už od 8.00 začínají zápasy o konečné pořadí.

                                                                                                          chm

twitter share 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

  

 

TOPlist

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top