FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 074.jpg
  • 075.jpg
  • 076.jpg
  • CO-2018-2.jpg
  • tmov-FBK-Jin-2.jpg
  • Vyhlen-sezny-2.jpg

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Domácí hráčky ve snaze vrátit soupeři porážku zahájily ve velkém stylu. Řada střel, několik závarů před brankou Liberce a po faulu hostí i samostatný nájezd, to vše ale bohužel branku nepřineslo. Obzvlášť excelentně  provedený nájezd v podání Adély Kmoškové volal po gólu. Bezmocná brankářka soupeřek už po blafáku domácí střelkyně pouze sledovala konec akce. Bohužel míček se odrazil od tyčky a skóre se nezměnilo. Obecně domácím střelkyním v sobotu zvlhl prach. Liberec  naopak těžil z výkonu nejlepší střelkyně turnaje Želízkové, po jejichž dvou brankách šel v prostřední části hry do vedení. Podstatným faktorem byla bohužel i domácí marodka. V týdnu před turnajem vypadla pro zranění ze hry klíčová domácí obránkyně Šárka Egrtová, v průběhu turnaje se pak navíc zranila další z opor Veronika Pěničková. Postup do semifinále tak Jičínu nebyl dopřán.

Nedělní závěr přinesl třetí místo pražskému Herbadentu  a dramatické finále. V něm  Liberec přehrál až po samostatných nájezdech 1.SC Vítkovice. Titul tak slaví jičínský sobotní přemožitel. Domácí tým se v konkurenci rozhodně neztratil. Absolutorium zaslouží všechny hráčky. V brance jako vždy jistý výkon -Tereza Chlumská.  Jí kryla záda spolehlivá dvojka Tereza Hrnčířová. V obraně důrazná Sára Čelišová, s velkým přehledem hrající Sabina Molíková a Niky Ziegelheimová a bojovnice Daniela Berná,.  První útočná formace -střelkyně Naty Kuželová,, její dvorní nahrávačka Majda Fejfarová (snad nejrychlejší hráčka celého turnaje, obzvlášť její gól po samostatném úniku byl ukázkový) a univerzálka  Majda Samková (oceněna jako nejlepší hráčka domácího týmu). Druhá formace (druhá ale jen označením) – excelentní technik Adéla Kmošková, důrazná“ rozbíječka“ obran soupeře Monika Kuhnová a rychlost a bojovnost spojující Veronika Pěničková. Do hra se dostaly i další hráčky z lavičky, Diana Půhonná ani Zuzana Typltová se na hřišti rozhodně neztratily

Poděkování zaslouží i celý realizační tým. Gabriela Žůrková, Markéta Kosová a Jan Kmošek mají kádr, který má rozhodně vzhledem ke svému věku šanci na podobný úspěch i příští rok..

Akce splnila i svoji společenskou stránku. Zaplněná hala s početnými fanoušky jednotlivých týmů, závěrečný ceremoniál s předáváním cen za účasti patrona akce, starosty města JUDr. Jana Malého, přítomnost partnerů akce i florbalové stánky v předsálí, to všechno přispělo k výborné florbalové atmosféře a zdařilému pořadatelství. Vedení klubu děkuje všem, kteří s přípravou a průběhem akce pomohli.    

 

 chm

twitter share 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

  

 

TOPlist

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top