FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 070.jpg
  • 071.jpg
  • 072.jpg
  • 073.jpg
  • 074.jpg
  • 075.jpg
  • 076.jpg

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

První nedělní zápas měly jičínské hráčky zcela ve své režii. Velká škoda třetí třetiny, kdy soupeř výsledek zkorigoval, neboť našim děvčatům docházely síly. Logicky, mnoho jich nechaly v sobotním ostravském superfinále středních škol v dresu vítězného Lepařova gymnázia. První zápas otevřela jako správná kapitánka Šárka Egrtová. V rychlém sledu následovaly 2 góly Natálie Kuželové, kdy nahrávky obstarala Majda Fejfarová. Poslední gól přidala Adéla Kmošková a Jičíňačky tak šly do odvetného zápasu se skórem 4:2.

Druhý zápas se odehrával v jasně pomalejším tempu. První gól vsítily soupeřky ze Světlé. Vyrovnávací jičínský gól zařídila až v druhé třetině Majda Fejfarová po skvěle sehrané přesilovce. Na začátku třetí třetiny ale soupeřky opět odskočily do vedení o jednu branku. Jičínské florbalistky ale nesložily zbraně a v 6 minutě třetí třetiny po sólu zavěsila opět Majda Fejfarová. O tři minuty později nekompromisně dostala za záda soupeřovy brankářky míček Naty Kuželová a FBK Jičín se tak mohl radovat ze zaslouženého postupu na MČR. To se bude konat 5.-6. května.2018 ve stejné sportovní hale. Zopakovat postup mezi nejlepších osm týmů České republiky dokázaly vedle Jičína už jen týmy Vítkovic, Olomouce a Tigers Praha. Ty letos doplní ještě Tatran Střešovice, Bohemians, FBŠ Jihlava a pořádají Jablonné.

FBK Jičín – Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 4:2

Branky Jičína: Kuželová 2, Egrtová,Kmošková.

FBK Jičín – Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 3:2

Branky Jičína: Fejfarová 2, Kuželová.

Sestava FBK Jičín: Chlumská, Hrnčířová - Ziegelheimová, Kuželová, Fejfarová, Kmošková, Nováková, Fialová, Klimešová, Pátková, Egrtová, Čelišová, Kleistnerová.

Trenéři Kosová a Kmošek.

Napsal Miloš Chlumský

twitter share 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

  

 

TOPlist

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top