FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 070.jpg
  • 071.jpg
  • 072.jpg
  • 073.jpg
  • 074.jpg
  • 075.jpg
  • 076.jpg

Nástup mladých nadějí v utkání extraligy

Kategorie: Elévky
Zveřejněno: 20. 3. 2018 16:25

Zástupkyně přípravky, elévek a mladších žákyň KM automatik FBK Jičín měly možnost ve 4. čtvrtfinále extraligy žen účastnit se slavnostního nástupu a dokonce být součástí úvodního pokřiku ženského áčka! Krátké video zde:

Nástup a pokřik

Domácí premiéra elévek

Kategorie: Elévky
Zveřejněno: 23. 1. 2018 23:07

Třetí turnaj elévek FBK Jičín se uskutečnil v sobotu 20.1. v jičínském Sportovním areálu.

Nejmenší hráčky se nejprve utkaly s týmem FBC Dobruška, branku hájila Magdalena Droznová. Poté si zahrály s družstvem FBC Trutnov v brance s Dominikou Hůlkovou.

Ve třetím se v zápase proti týmu IBK Hradec Králové – G do branky poprvé v turnaji postavila Justýna Křelinová. Všechny hráčky se ke hře postavili zodpovědně a snažily se útočit dopředu i pomoci brankářkám. Povedla se jim řada pěkných akcí, které končily gólem.

V této kategorii se skóre nepočítá. Proto odměňujeme hráčky potleskem za každou, dobře odvedenou práci. Každá hráčka si na památku odnesla diplom a každé družstvo pytel bonbónů. 

FOTKY Z TURNAJE

Sestava: Barbora Havelková, Valérie Veverková, Justýna Křelinová, Rozálie Pivoňková, Magdalena Droznová, Michela Křelinová, Elen Mrákotová, Dominika Hůlková

Trenéři: Jiří Křelina, Pavlína Droznová

Napsala Pavlína Droznová

Elévky na druhém turnaji

Kategorie: Elévky
Zveřejněno: 20. 12. 2017 10:38

V sobotu 16.12. odjely elévky FBK Jičín na svůj druhý turnaj do Obecního domu v městečku Dobré. Turnajové prostředí si vyzkoušely dvě nové posily, Natálie Rulcová a Barbora Havelková. Holky se postupně utkaly z družstvy FBC Dobré, FBC Trutnov (DTJ) a FBC Dobruška. Utkání byla velice vyrovnaná a napínavá. Fanoušci z řad našich rodičů krásně fandili a holky povzbuzovali. Možná i to přispělo k tomu, že naše nejmenší hráčky vstřelily spoustu krásných gólů a řadu dalších se jim podařilo ubránit. V brance se na první a třetí zápas představila Dominika Hůlková, na druhý Magdalena Droznová. Děkujeme holkám za krásný výkon, ve kterém nejde tolik o výsledek, jako o zábavu a chuť do hry. Fotky z turnaje

Sestava: Michaela Křelinová, Justýna Křelinová, Magdaléna Pokorná, Valérie Veverková, Dominika Hůlková, Elen Mrákotová, Magdalena Droznová, Natálie Rulcová, Barbora Havelková, Trenéři: Jiří Křelina, Pavlína Droznová

Zveme Vás na další turnaj, který se uskuteční na domácí palubovce v sobotu 20.1.

Napsala Pavlína Droznová

Elévky poprvé na turnaji

Kategorie: Elévky
Zveřejněno: 7. 11. 2017 7:14

Až do neděle 5.11. čekaly nedočkavé elévky FBK Jičín na svůj první turnaj. V neděli ráno vyrazili společně s rodiči do Hradce Králové, do tréninkové haly Třebeš. Zkušené hráčky z minulé sezóny doplnily nové posily Justýnka Křelinová a Magdalena Droznová. První zápas odehrály holky proti týmu FBC Dobruška. Byla vidět mírná nervozita. Nedařilo se tak, jak by si hráčky představovaly. Bránu hájila Vanesa Pažoutová, která měla spoustu práce. Nicméně od druhého zápasu už to šlo daleko lépe. Valerie Veverková skvěle zachytala proti týmu FBC Dobré, s týmem IBK Hradec Králové předvedla hezký výkon v brance Magdalena Droznová a Dominika Hůlková si zkusila pozici brankářky proti týmu Cerekvice. Také holkám na hřišti se vedlo. Padalo hodně gólu do sítí soupeřek a fanoušci našeho týmu i trenéři měli často dobrý důvod k potlesku. Všechny holky podaly parádní výkon a zaslouží velkou pochvalu. Už teď se těšíme na další turnaj, který se uskuteční 16.12. v Dobrém.

Sestava: Michaela Křelinová, Justýna Křelinová, Magdaléna Pokorná, Valerie Veverková, Dominika Hůlková, Elen Mrákotová, Vanesa Pažoutová, Rozálie Pivoňková, Magdalena Droznová

Trenéři: Jiří Křelina, Pavlína Droznová

Napsala: Pavlína Droznová

 

twitter share 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

  

 

TOPlist

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top