FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 010.jpg
  • 050.jpg
  • 051.jpg
  • 052.jpg
  • 053.jpg
  • 054.jpg
  • 056.jpg

Starší žáci FBK Jičín hráli 5.kolo

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 27. 11. 2017 19:50
Po senzačním premiérovém postupu do 3.koše tušili starší žáci KM automatik FBK Jičín nelehkou úlohu, do skupiny navíc dostali velké favority v podobě Rytně v Podkrkonoší a DDM Sion. Se Sionem se povedl stržům zápas na jedničku a remíza 4:4 byla pro jičínské kluky malým vítězstvím. Po slušném výkonu se Rtyní však prohra 4:8 nakonec "stačila" jen na boj o nesestup zpět do koše č.4. Bohužel se hráčům nedařilo zefektivnit střelbu, v poměru střel ve všech utkáních byli se soupeři přibližně nastejno, síťka se však mockrát netřepetala ani v boji se Dvorem Králové. Přes slušný a bojovný výkon hráči Jičína prohráli 2:5 a vrací se tak zpět o koš níže. Trenéři Pavel Ouhrabka a Jiří Kuncíř hráče vesměs pochválili, ale zdůraznili jim, že budou pracovat intenzivněji, aby třeba byli příště ve třetím výkonnostním koši úspěšnější. Většina týmu je však věkově v kategorii starších žáků prvním rokem, tím pádem se bere i samotná účast ve 3. koši jako velký úspěch!
 
Sestava: O.Svoboda, A.Podzimek, A.Pazdernik,V.Kloz, T.Ouhrabka,J.Kuncíř,
F.Stránský, A.Florian, V.Svoboda,M.Badzo,
T.Typlt,M.Jína,M.Egrt,L.Chrpa,J.Mach
Trenéři: Ouhrabka, Kuncíř
Napsal Pavel Ouhrabka

Senzace starších žáků, postup do 3.koše!!!

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 13. 11. 2017 21:35

Po nevydařeném 3. kole v Náchodě, kde kluci horko těžko udrželi 4. koš, cestovali starší žáci KM automatik FBK Jičín do Skutče. V základní skupině jičínští nejprve jasně zdolali regionálního rivala z Hořic 7:1, druhý duel s týmem ze Všestar byl o něčem jiném. Vyrovnaný boj hráče hodně bolel, ale bojovností a větším hladu po vítězství nakonec starší žáci z Jičína urvali výhru 5:4 a zasloužený postup do finále byl na světě!. Nečekaný boj o postup do třetího výkonnostního koše a v něm čekal domácí celek FbC Skuteč, který minulý turnaj porazil Jičín ve skupině 8:2. Tvrdá práce na tréninku a zcela jiný přístup k utkání vyústili v nečekané senzační vítězství 4:2 pro FBK Jičín! Postup do vyšší ligy se tak stal realitou, avšak zcela zaslouženou. Tento úspěch před sezónou nikdo nečekal, před kluky je ale další práce. A kdo se o parádní úspěch zasloužil? 

Sestava: A.Pazderník,V.Kloz,T.Ouhrabka,J.Kuncíř,F.Stránský,A.Florián,V.Svoboda,

J.Mach,M.Badzo,T.Typlt,O.Svoboda,A.Podzimek. Trenéři Pavel Ouhrabka a Jiří Kuncíř.

Napsal Pavel Ouhrabka

Starší žáci postoupili do 4. koše!

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 9. 10. 2017 17:41

Prvním turnajem odstartovala také florbalová liga starších žáků, hraná celkem v pěti výkonnostních koších. KM automatik FBK Jičín hostil úvodní boje pátého koše (dle loňských výsledků) na domácí palubovce a vedl si znamenitě! Po soubojích ve skupinách se probojoval do finále a to senzačně vyhrál! Jičínští starší žáci pod vedením trenérů Pavla Ouhrabky a Jiřího Kuncíře tak postoupili do 4. koše a budou v něm hájit příslušnost (případně pokus o postup do "trojky") 15.10. v Pardubicích. Výsledky Jičína: Fbk Svitavy 2:4, FbC Pardubice 8:2, finále ŽSK Třemošnice 5:3.

 

 

Senzační úspěch florbalových žáků!

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 19. 7. 2017 21:15

V neděli 2. července se tým starších žáků (roč.2004-2006) florbalového klubu Jičín zúčastnil venkovního turnaje Open Air Cupu v Dobrušce. Mužstvo pod vedením trenéra Pavla Ouhrabky se umístilo na nádherném 2.místě a bralo tak senzačně stříbrné medaile v těžké konkurenci! Po základní skupině by tomu však nikdo nevěřil. Po třech prohrách v základní skupině (1:2 s Medvědi Žacléř, 3:9 se Sokolem Předměřice, 4:6 s DDM Holice) ale borci FBK Jičín nevěšeli hlavy, protože do čtvrtfinále postupovalo všech 8 přihlášených družstev. Na úvod vyřazovacích bojů na jičínské hráče čekal ten nejtěžší možný soupeř - první ze skupiny B a superfavorit celého turnaje Falcon Lysá nad Labem. Po změnách v sestavě proti základní části hráli kluci hráli jako vyměnění, bombastickou výhru 3:2 nečekal snad nikdo!

Číst dál...

twitter shareNejbližší utkání

              

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

 


 


 

 

TOPlist

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email florbal@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2017 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top