FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 009.jpg
  • 070.jpg
  • 071.jpg
  • 072.jpg
  • 073.jpg
  • 074.jpg
  • 075.jpg
  • 076.jpg

Liga starších žáků

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 22. 2. 2018 16:53

Starší žáci KM automatik FBK Jičín odehráli již 9. kolo ligy Královéhradeckého a Pardubického kraje. Opět kvůli výměně pořadatelství nastoupili v bojích ve 4. výkonnostním koši (měli hrát ve třetím). Ve skupině nejprve suverénně přejeli DDM Holice v poměru 8:0, v boji o finále pak žáci Jičína přetlačili Pardubické céčko 2:1. Boj o vítězství v turnaji s FBC Sion bylo velmi dramatické a z pohledu diváka hodně atraktivní. Vedení 2:0 pro KM automatik FBK Jičín soupeř dvěma slepenými góly rychle vymazal, aby o chvilku později šel do dokonce do vedení 2:3! Jičínští borci však opět ukázali bojovnou povahu a nakonec slavili po výhře 4:3 další vítězný turnaj. Velkou pochvalu si vysloužili oba brankáři Adam Podzimek a Ondřej Svoboda. Trenérský tým pak vyhlásil jasný cíl do posledních 3 kol žákovské ligy - udržet 3. koš, což by byl mladé hráče obrovský úspěch!

Sestava: Svoboda O., Podzimek A., Pazdernik A., Kloz V., Ouhrabka T., Jína M., Chrpa L., Florián A., Svoboda V., Typlt T., Stránský F, Chalupa D., Egrt M., trenéři Pavel Ouhrabka a Jiří Kuncíř.

Napsal Pavel Ouhrabka

Starší žáci udrželi 3. koš

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 5. 2. 2018 20:24

Rychlý spád nabrala florbalová liga starších žáků. KM automatik FBK Jičín nastoupil po dvou vítězných turnajích ve 3. výkonnostním koši a hned v úvodním klání mu byl soupeř dokonce z 2. koše (kvůli změně pořadatelství). Nové město nad Metují potvrzovalo roli favorita a ještě v 5. minutě druhého poločasu vedlo 2:0. Jičínští se však nevzdávali, skvělý výkon gradoval v postupnou otočku ve změně skóre a konečné senzační vítězství 4:2! Druhé utkání ve skupině s Dobruškou bylo podobné prvnímu. Řada neproměněných šancí, které protivník z podobných akcí dokázal využívat. Prohra 2:5 pak jičínské hráče poslala do boje o třetí místo, ve kterém čekal Trutnov. Vyrovnaný duel rozhodla opět (ne)produktivita KM automatik FBK Jičín, kterému jakoby ve vyšším koši zvlhl střelecký prach. Další porážka v poměru 2:5 přesto znamenala udržení 3. koše, který celý tým starších žáků motivuje do další práce. 

Sestava: Podzimek A., Pazderník A., Kloz V. ,Ouhrabka T., Kuncíř J., Stránský F., Florián A., Svoboda V., Jína M., Typlt T., Chrpa L..
Trenéři : Ouhrabka , Kuncíř
 
Napsal Pavel Ouhrabka

Starší žáci opět vítězně!

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 30. 1. 2018 9:36

Příjemné překvapení florbalové sezóny - starší žáci KM automatik FBK Jičín - ukázalo své umění na domácí palubovce ve sportovním areálu. Svěřenci Pavla Ouhrabky a Jiřího Kuncíře nejprve ve skupině nastoupili proti Skutči. Přes výhru 4:1 nebyli trenéři s výkonem moc spokojeni a před druhým utkáním dali hráčům důraznější pokyny. DDM Holice pak Jičínu od začátku nestačili, za stavu 9:4 se ozývalo z hlediště "DESET, DESET". Starší žáci FBK Jičín volání vyslyšeli a výhra 10:4 je posunula do finále! Na deseti gólech svého týmu se Tomáš Ouhrabka podílel 3 góly a stejným počtem asistencí. V kanadském bodování celé ligy (30 týmů) se vyšvihl již na fantastické 2. místo! Finálový soupeř Pardubice C byl těžký soupeř, krásný zápas z obou stran však přeci jen do vítězného konce dovedli domácí. Po výhře 3:1 se tak radovali z dalšího vítězného turnaje. Nyní se chystají a trénují na výkonnostní 3. koš, ve který před sezónou nikdo ani nedoufal. 

Sestava: Podzimek A., Tryzubský T., Pazderník A., Kloz V., Ouhrabka T., Chrpa L., Stránský F., Florián A., Svoboda V., Jína M., Badzo M., Typlt T., Egrt M., Chalupa D., Mach J., Kříž D.

Napsal Pavel Ouhrabka

Starší žáci opět postoupili do 3.koše!!!

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 12. 12. 2017 18:39

Poslední kolo kalendářního roku 2017 ve florbalové lize starších žáků (východočeský region) poslalo jičínské hráče do Vysokého Mýta. Ve skupině nejprve porazili Sokol Pardubice C 5:2, druhý mač s Všestary přinesl hodně důrazný florbal, remíza 3:3 pak dala týmu naději na finále - přímý boj o postup do 3.koše. Výhra Pardubic nad Všestary pak hráče KM automatik FBK Jičín do vytouženého souboje posunula. V něm čekal "starý známý" protivník ze Skutče.

Číst dál...

Starší žáci FBK Jičín hráli 5.kolo

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 27. 11. 2017 19:50
Po senzačním premiérovém postupu do 3.koše tušili starší žáci KM automatik FBK Jičín nelehkou úlohu, do skupiny navíc dostali velké favority v podobě Rytně v Podkrkonoší a DDM Sion. Se Sionem se povedl stržům zápas na jedničku a remíza 4:4 byla pro jičínské kluky malým vítězstvím. Po slušném výkonu se Rtyní však prohra 4:8 nakonec "stačila" jen na boj o nesestup zpět do koše č.4. Bohužel se hráčům nedařilo zefektivnit střelbu, v poměru střel ve všech utkáních byli se soupeři přibližně nastejno, síťka se však mockrát netřepetala ani v boji se Dvorem Králové. Přes slušný a bojovný výkon hráči Jičína prohráli 2:5 a vrací se tak zpět o koš níže. Trenéři Pavel Ouhrabka a Jiří Kuncíř hráče vesměs pochválili, ale zdůraznili jim, že budou pracovat intenzivněji, aby třeba byli příště ve třetím výkonnostním koši úspěšnější. Většina týmu je však věkově v kategorii starších žáků prvním rokem, tím pádem se bere i samotná účast ve 3. koši jako velký úspěch!
 
Sestava: O.Svoboda, A.Podzimek, A.Pazdernik,V.Kloz, T.Ouhrabka,J.Kuncíř,
F.Stránský, A.Florian, V.Svoboda,M.Badzo,
T.Typlt,M.Jína,M.Egrt,L.Chrpa,J.Mach
Trenéři: Ouhrabka, Kuncíř
Napsal Pavel Ouhrabka

Senzace starších žáků, postup do 3.koše!!!

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 13. 11. 2017 21:35

Po nevydařeném 3. kole v Náchodě, kde kluci horko těžko udrželi 4. koš, cestovali starší žáci KM automatik FBK Jičín do Skutče. V základní skupině jičínští nejprve jasně zdolali regionálního rivala z Hořic 7:1, druhý duel s týmem ze Všestar byl o něčem jiném. Vyrovnaný boj hráče hodně bolel, ale bojovností a větším hladu po vítězství nakonec starší žáci z Jičína urvali výhru 5:4 a zasloužený postup do finále byl na světě!. Nečekaný boj o postup do třetího výkonnostního koše a v něm čekal domácí celek FbC Skuteč, který minulý turnaj porazil Jičín ve skupině 8:2. Tvrdá práce na tréninku a zcela jiný přístup k utkání vyústili v nečekané senzační vítězství 4:2 pro FBK Jičín! Postup do vyšší ligy se tak stal realitou, avšak zcela zaslouženou. Tento úspěch před sezónou nikdo nečekal, před kluky je ale další práce. A kdo se o parádní úspěch zasloužil? 

Sestava: A.Pazderník,V.Kloz,T.Ouhrabka,J.Kuncíř,F.Stránský,A.Florián,V.Svoboda,

J.Mach,M.Badzo,T.Typlt,O.Svoboda,A.Podzimek. Trenéři Pavel Ouhrabka a Jiří Kuncíř.

Napsal Pavel Ouhrabka

Starší žáci postoupili do 4. koše!

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 9. 10. 2017 17:41

Prvním turnajem odstartovala také florbalová liga starších žáků, hraná celkem v pěti výkonnostních koších. KM automatik FBK Jičín hostil úvodní boje pátého koše (dle loňských výsledků) na domácí palubovce a vedl si znamenitě! Po soubojích ve skupinách se probojoval do finále a to senzačně vyhrál! Jičínští starší žáci pod vedením trenérů Pavla Ouhrabky a Jiřího Kuncíře tak postoupili do 4. koše a budou v něm hájit příslušnost (případně pokus o postup do "trojky") 15.10. v Pardubicích. Výsledky Jičína: Fbk Svitavy 2:4, FbC Pardubice 8:2, finále ŽSK Třemošnice 5:3.

 

 

Senzační úspěch florbalových žáků!

Kategorie: Starší žáci
Zveřejněno: 19. 7. 2017 21:15

V neděli 2. července se tým starších žáků (roč.2004-2006) florbalového klubu Jičín zúčastnil venkovního turnaje Open Air Cupu v Dobrušce. Mužstvo pod vedením trenéra Pavla Ouhrabky se umístilo na nádherném 2.místě a bralo tak senzačně stříbrné medaile v těžké konkurenci! Po základní skupině by tomu však nikdo nevěřil. Po třech prohrách v základní skupině (1:2 s Medvědi Žacléř, 3:9 se Sokolem Předměřice, 4:6 s DDM Holice) ale borci FBK Jičín nevěšeli hlavy, protože do čtvrtfinále postupovalo všech 8 přihlášených družstev. Na úvod vyřazovacích bojů na jičínské hráče čekal ten nejtěžší možný soupeř - první ze skupiny B a superfavorit celého turnaje Falcon Lysá nad Labem. Po změnách v sestavě proti základní části hráli kluci hráli jako vyměnění, bombastickou výhru 3:2 nečekal snad nikdo!

Číst dál...

twitter shareNejbližší utkání

              

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

  

 

TOPlist

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top