FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 070.jpg
  • 071.jpg
  • 072.jpg
  • 073.jpg
  • 074.jpg
  • 075.jpg
  • 076.jpg

Jičínské hráčky ve Švédsku nezklamaly!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 20. 6. 2018 17:33

Tým florbalových juniorek úspěšně reprezentoval klub i město v kolébce florbalu, ve Švédsku. V rámci svého výjezdu sehrál tým dvě utkání se švédskými vrstevnicemi. Soupeřkami byla družstva ze špičky nejvyšší švédské soutěže. Švédský florbal představuje historicky tu nejužší světovou špičku, v ženských kategoriích dospělých i juniorek je jednoznačně nejúspěšnější zemí co do počtu světových titulů. Kdo by ale čekal tradiční scénář, tedy vysoké porážky hostujících českých týmů v konfrontaci se švédskými, tentokrát byl rozhodně překvapen. Obě přátelská utkání přinesla atraktivní florbal a navíc i skutečně přátelskou atmosféru na hřišti i lavičkách

Husqarna IK - KM automatik FBK Jičín 5:10 (2:4,1:2,2:4)

Číst dál...

Týmy FBK Jičín přihlášeny do soutěží

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 4. 6. 2018 11:47

Do 1.6. 2018 dle požadavků České florbalové unie byly přihlášeny do soutěží tyto týmy FBK Jičín: přípravka, elévové Rumcasjové, elévové Cipísci, elévky, mladší žákyně, mladší žáci, starší žáci, dorostenci (spojeni s FBC Lomnice), juniorky, ženy A, ženy B, muži. Vedení klubu bude v následujících měsících připravovat rozpis tréninkových jednotek. Rozpis jednotlivých soutěží včetně domácích turnajů bude znám na přelomu červenec/srpen. 

Fotogalerie ukončení sezóny

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 17. 5. 2018 15:38

Krásné fotky od Jakuba Beneše ZDE- děkujeme!!! 

GDPR - ochrana osobních údajů

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 17. 5. 2018 15:05

Vzhledem k novému nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR, které začne platit 25.5.2018, byl dnes trenérům všech kategorií odeslán dokument k podpisu (souhlas se zpracováním osobních údajů). Trenéři zajistí jeho podpis ve svých kategoriích, musí ho podepsat všichni členové klubu, případně jejich zákonní zástupci. Děkuji všem za spolupráci.

Napsal Martin Petrgál

Trénink mladší žáci

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 8. 5. 2018 5:50

Každý čtvrtek od 10.5. bude probíhat venkovní trénink (bez florbalek) kategorie mladší žáci na "Matějáku", hřiště za střední podnikatelskou školkou. ČAS 16.00 - 17.30!

Hodnocení sezóny 2017/18

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 3. 5. 2018 18:17

Členové klubu, milí rodiče, vážení partneři, příznivci florbalu. Máme za sebou první rok pod vedením Vámi zvoleného Výboru, který posledních 365 dní opravdu tvrdě pracoval. Všichni jeho členové (Kateřina Rozsypalová, Miloš Chlumský, Michal Šuk, Gabriela Žůrková) mají mé plné uznání a respekt. Patří jim velké poděkování a  stejně tak všem, kdo jakýmkoliv způsobem pomáhají značce FBK Jičín v dalším rozvoji. V první řadě děkuji partnerům (sponzorům) – firmám KM automatik elektro, KM FIRE, Continental, EXE sport, Svijany, Rohozec, Agrotest, REP-LAC BM, JOKAS, Spedro, AUTO Kelly, David Bret, Zámecká restaurace, InterFlag, dále městu Jičín, Královéhradeckému kraji. Bez jejich finanční a materiální pomoci by fungování klubu nebylo možné.

Číst dál...

Florbalistky jičínského gymnázia vítězí i v superfinále!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 25. 4. 2018 8:56

Vítězství v národním finále florbalového Challenge Cupu má svoje pokračování. V sobotu 21. dubna hostila ostravská Sport aréna superfinále florbalové extraligy mužů i žen. Souboji profesionálních florbalistů (Vítkovice - Mladá Boleslav) a florbalistek (Chodov - Vítkovice) předcházelo střetnutí dvou nejlepších dívčích a chlapeckých týmů středoškolského KB Challenge Cupu. Tým jičínského gymnázia potvrdil svoji sportovní formu a utkání se SOŠ Hamr Litvínov proměnil ve střeleckou exhibici. Jičínské florbalistky se prosazovaly výbornou kombinační hrou, obrana a brankářka pak zcela eliminovaly střelkyně soupeře, včetně juniorské reprezentantky Havlínové. Skóre se nakonec zastavilo na výsledku 10:0.

Číst dál...

Nejlepší středoškolské florbalistky ČR - Lepařovo gymnázium Jičín!!!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 11. 4. 2018 9:03

Senzačního úspěchu dosáhly hráčky Lepařova gymnázia v Jičíně, když pod taktovkou ředitele školy a zároveň trenéra Mgr. Miloše Chlumského došly  až do republikového finále, které bude hostit Ostrava v rámci Superfinále florbalu. V sestavě družstva, které ovládlo českou část turnajů středních škol, najdeme známá jména FBK Jičín. Zde report ze zlaté cesty:

Jičínské Lepařovo gymnázium vybojovalo velký sportovní úspěch. V konkurenci téměř pětiset českých a moravských středních škol získalo zlaté medaile ve florbalovém poháru KB Challenge Cup. Po nepříliš dávném republikovém vítězství v Junior marathonu a již poněkud letitých titulech v atletice a házené je to pro jičínské gymnázium další sportovní prvenství. Tentokrát se o něj v soutěži pořádané Českou florbalovou unií za podpory Komerční banky zasloužily studentky-florbalistky.

Číst dál...

Mladší žáci opět v Jičíně

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 3. 4. 2018 17:34

Mladší žáci KM automatik FBK Jičín pomalu končí svůj maratón turnajů, o velikonočním víkendu se představili na domácí palubovce. V této kategorii se ještě neevidují výsledky ani žádné statistiky, přesto další pokrok mladých hráčů byl v utkáních jasně patrný. Plusem pro všechny florbalisty se stalo rozšíření trenérského týmu o Michala Zikmunda, který doplnil Michala Schreiera a Tomáše Valkouna (na turnajích ještě vypomáhal Jan Štál). Velmi důležitá kategorie pro FBK Jičín potěšila svými výkony dosti zaplněnou halu sportovního areálu. S ohledem na věkovou strukturu mladších žáků tuto sezónu (skoro všichni prvním rokem v této kategorii, někteří věkem dokonce elévové!!!) se tak jeví tento tým jako velký příslib do budoucnosti florbalu v Jičíně. 

Napsal Martin Petrgál

Exkluzivní smlouva s EXE SPORT podepsána!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 29. 3. 2018 7:25

Vedení klubu FBK Jičín se podařilo uzavřít smlouvu s gigantem v oblasti florbalového vybavení - firmou EXE SPORT! Výrazné slevy jsou vyjednány pro členy klubu a realizační týmy. Hráčům (v případně dětských kategorií rodičům) přijde na email slevový kód, který uplatní buď při nákupu www.exesport.net nebo i v kamenném obchodě. Pro týmy juniorek, žen A i B a muže jsou k dispozici další nadstandardy, informace u prezidenta klubu Martina Petrgála.

Rozhovor s Petrem Kuncem - generálním partnerem FBK Jičín

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 19. 2. 2018 21:48

Florbalový klub v Jičíně získal pro sezónu 2017/18 generálního partnera, firmu KM automatik s.r.o. - výroba rozváděčů. Zde přinášíme exkluzivní rozhovor s majitelem a jednatelem firmy Petrem Kuncem. 

"Petře, jste sportovně založený člověk?" "Ano, velice. Sportu se věnuji od útlého mládí, dlouhá léta jsem se věnoval klasickým tancům (později i jako trenér), fotbalu a hokejbalu. Při pracovním vytížení a věnování se rodině mi moc času už  nezbývá. Nicméně se udržuji v kondici hraním ledního hokeje a na jaře ho vystřídá zase fotbal."""

"Florbal nehrajete ani rekreačně?" "Jak už jsem zmínil, nezbývá mi mnoho volného času. Florbal je krásný, rychlý, kolektivní sport, každý pátek si ho chodím s kamarády zahrát."

"Jak jste se vůbec dostal ke spojení s FBK Jičín?" "Již rok se tomuto sportu věnuje moje dcera (spolu na fotce při předávání cen) a hrozně moc ji to baví. Ohledně generálního partnerství mě oslovil prezident klubu Martin Petrgál, který je rovněž mým spoluhráčem v hokeji."

"Budete pokračovat v podpoře jičínského florbalu i v následující sezóně?" " V současnosti probíhají jednání, do měsíce by však mělo být jasno. Já osobně jsem tomu velmi příznivě nakloněn, ale bude ještě záležet na dalších okolnostech."

"Jste pravidelným hostem na utkáních extraligy žen, kde také předáváte ceny pro hráčky zápasu. Finišuje boj o play off, věříte 3 kola před koncem v postup?" "Samozřejmě, že věřím! Sice situace není úplně komfortní, ale holky to určitě zvládnou!" (Rozhovor vznikl ještě před senzačním vítězství Jičína na Bohemians).

"Poslední dotaz, prozradíte nám svoje životní motto?" "Přej a bude ti přáno!"

Petře, moc děkujeme za rozhovor. Foto Jakub Beneš.

twitter share 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

  

 

TOPlist

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top