KM automatik FBK Jičín

Revoluční 863, 506 01 Jičín | IČO: 26536781 | č. ú: 78–8507470227 / 0100 KB

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • O3.jpg

Ženy FBK Jičín po dosažení senzačního úspěchu, který zhodnotil prezident klubu Mgr. Miloš Chlumský jako HISTORICKÝ, rozehrály play-off extraligy žen s nejtěžším možným soupeřem – mistrem ligy a bronzovým týmem z Poháru mistrů – 1. SC Tempish Vítkovice. V danou chvíli  Jičíňačky odvedly maximum. Soupeř s prakticky 100% bodů ze základní části, nabitý kádr s převahou cizinek (Finka Ellila plus celá pětka slovenské reprezentace), který gólově naděluje prakticky každému soupeři, to vše hovořilo pro domácí. K tomu marodka a povinnosti pustily do hry pouze 10 jičínských hráček do pole. Očekávané porážky na dva roky nedobytné ostravské půdě však přišly po statečném a bojovném výkonu. Pokračuje se na jičínské palubovce, kde předminulou sezonu byl Jičín ve vzájemném duelu  blizoučko k senzaci. V sobotu 11.3. od 20.30 hod. a v neděli 12.3. od 16.30 hod přijďte povzbudit extraligové florbalistky ve čtvrtfinálové sérii s mistrem ligy!

 

1.SC Tempish Vítkovice – FBK Jičín 12:2, 10:0 – stav série 2:0 

Branky Jičína Satýnková, Mrázková    

Sestava FBK Jičín: Veronika Samková, Adéla Kociánová – Leona Müllerová, Lucie Florianová, Lucie Růžičková, , Karolína Exnarová – Andrea Satýnková, Gabriela Žůrková, Lucie Kloutvorová, Anna Drbohlavová, Tereza Mrázková, Šárka Chlumská,Žaneta Kůželová. Trenér Petr Čiháček, asistent Markéta Kosová.

A nyní pokračování k minulému článku: Představení úspěšného kádru:Anna Drbohlavová – rychlonožka druhého útoku nešetří krokem a dokáže soupeři aktivně narušovat rozehrávku. Hraje nejlepší sezónu kariéry, parádní part předvedla v utkání s Ostravou. Lucie Florianová – spolehlivá v obraně, smrtící v přechodu do útoku. V tomto ročníku předvedla nejvyrovnanější formu z celého kádru, nadstandardní kvalitu prokazovala každý zápas. Karolína Strejcovská – obránkyně, která přišla v průběhu sezóny na hostování doslova uhranula stoupající výkonností. Půl roku bez florbalu, po zapojení do přípravy v Jičíně už na hřišti dominuje. Velká posila!  Karolína Exnarová – další hráčka, která zaznamenala neskutečný progres. Zaskakovala na místě obránce, ale lépe se ukazovala v ofenzivě, kde překvapila svou agilností a rychlostí. Příslib do budoucna. Ladislava Špíglová – nejuniverzálnější hráčka celé extraligy vypomohla týmu vždy a tam, kde bylo potřeba. A nikdy nezklamala. Dokáže nastoupit v obraně, útoku, zazářit jako bývalá reprezentační gólmanka i v brankovišti! Andrea Satýnková –střelkyně a útočné dvojče „Žůry“ přes nespornou kvalitu v ofenzivní fázi ukazovala i jiné florbalové tváře. Bojovnost, plnění defenzivních povinností. Hráčka, na které je vždycky vidět, jak nerada prohrává. Markéta Kosová – česká florbalová reprezentantka přestoupila do Jičína a ihned prokazovala svou kvalitu. Ve čtvrtém utkání si však přetrhla vazy v koleni, přesto pomohla týmu „co to šlo“. Po operaci odvádí práci na střídačce. A příští rok bude věříme zpět na hřišti lepší než kdykoliv předtím! Nikola Domonkosová – bývalá slovenská reprezentantka odehrála polovinu utkání, minimálně v některých ukazovala záblesky velkého talentu. Dokázala zabrat k vlastní brance a pomáhala tak v defenzivní činnosti. Leona Müllerová – juniorská exreprezentantka, elitní obránce týmu. Její super střela „raketa země vzduch, torpédo, apod…“ byla zmíněna  už několikrát. Velký talent, v některých utkáních se prezentovala reprezentační formou. Barbora Kořínková – v úvodu sezóny příjemně překvapila a na hřišti dřela, dřela a dřela. Bohužel ji potkalo zranění , které jí v polovině soutěže vyřadilo ze hry. Na následující ročník by ale měla být připravena a opět posouvat svou výkonnost. Pavlína Mikolášková – rodičovské povinnosti a proto na tréninky minimum času, přesto vždy odvádí  kvalitní a hlavně vyrovnané výkony. Další univerzál, více mačů však odehrála na ofenzivním postu, kde jí to bez přehánění sedělo!

                                                                                                                                             mp

twitter share

 

 Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top