KM automatik FBK Jičín

Revoluční 863, 506 01 Jičín | IČO: 26536781 | č. ú: 78–8507470227 / 0100 KB

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • O3.jpg

Florbalová extraliga žen ve 3. kole viděla v Jičíně krásný duel místního FBK proti favorizovaným FbŠ Bohemians. Byly to však domácí, které diktovaly od prvních vteřin tempo hry. Bohužel dlouhodobé problémy se zakončením stály tým body, jelikož soupeř potrestal všechny chyby a ve využívání šancí byl nesmírně efektivní. Konečný výsledek byl k domácím krutý, výborným výkonem však pozvaly diváky na další domácí mač hraný 30.9. od 18.00! A v jaké sestavě domácí nastoupily?

Zde opět skvělý sestřih z utkání od autorky Leušky Petrgálové: https://youtu.be/uilAswwUErY 

Eliška Kučová - extraligová premiéra nadějné brankářky z individuálního hlediska vypadala výborně! Senzační výkon podpořila asistencí na úvodní branku. Za obdržené branky nemohla. Lucie Florianová - dlouhodobě nejlepší obránkyně Jičína potvrdila vysoký standard. Dokázala vhodně podporovat útok, vstřelený gól by jí slušel - určitě se dočká v dalším utkání. Karolína Exnarová - dostala velký prostor na pozici beka, rozhodně nezklamala. Bojovala o každý míček, poctivý výkon. Lucie Růžičková - první střídání a hned zranění. Přesto ukázala osobnost válečnice a do zápasu ještě zasáhla. Svým důrazem v obraně nedala soupeřkám ani centimetr místa. Tereza Mrázková - univerzální plejerka tentokrát svůj přehled uplatňovala v obranné dvojici. Skrývá v sobě velký potenciál. Nikola Mrázková - benjamínek a nováček v týmu ukázal veliký výkon! Dominantní ve hře u mantinelu, parádní výkon! Gabriela Žůrková - šéfka mančaftu bojuje se smůlou v koncovce, rozdala hodně luxusních přihrávek. Na balónku nejsilnější v celé lize, její forma stále roste. Lucie Kloutvorová (na obr.) - každou vteřinu zápasu odmakala na 120%, tímto přístupem strhla celý tým. K tomu přidala 3 góly a titul hráčka utkání - bravurní výkon!Andrea Satýnková - zkušená střelkyně se tentokrát blýskla třemi přihrávkami, góly jí nebyly souzeny. V soubojích uplatnila své zkušenosti. Markéta Kosová - stále neúplně zdravá premiérově letos vyběhla na postu útočníka. Dřela, bojovala, trefila kontaktní branku. Zuzana Svobodová - naběhala spousty kilometrů, několikrát pěkně přihrála spoluhráčkám. Kristýna Bachmaierová - fenomenální výkon, v druhé polovině sezóny může očekávat pozvání do reprezentace. Žaneta Kůželová - klasický běhavý výkon, nebála se zakončení. Šárka Chlumská - nejlepší výkon za poslední 2 sezóny, šla do všeho neustále na maximum. Andrea Landgraf - příjemné překvapení sezóny, ve které si odbývá extraligovou premiéru. Dostala se do dvou obrovských šancí, příště už je promění.  Trenér Petr Čiháček.

twitter share

 

 Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top