FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Florbalový klub v Jičíně získal pro sezónu 2017/18 generálního partnera, firmu KM automatik s.r.o. - výroba rozváděčů. Zde přinášíme exkluzivní rozhovor s majitelem a jednatelem firmy Petrem Kuncem. 

"Petře, jste sportovně založený člověk?" "Ano, velice. Sportu se věnuji od útlého mládí, dlouhá léta jsem se věnoval klasickým tancům (později i jako trenér), fotbalu a hokejbalu. Při pracovním vytížení a věnování se rodině mi moc času už  nezbývá. Nicméně se udržuji v kondici hraním ledního hokeje a na jaře ho vystřídá zase fotbal."""

"Florbal nehrajete ani rekreačně?" "Jak už jsem zmínil, nezbývá mi mnoho volného času. Florbal je krásný, rychlý, kolektivní sport, každý pátek si ho chodím s kamarády zahrát."

"Jak jste se vůbec dostal ke spojení s FBK Jičín?" "Již rok se tomuto sportu věnuje moje dcera (spolu na fotce při předávání cen) a hrozně moc ji to baví. Ohledně generálního partnerství mě oslovil prezident klubu Martin Petrgál, který je rovněž mým spoluhráčem v hokeji."

"Budete pokračovat v podpoře jičínského florbalu i v následující sezóně?" " V současnosti probíhají jednání, do měsíce by však mělo být jasno. Já osobně jsem tomu velmi příznivě nakloněn, ale bude ještě záležet na dalších okolnostech."

"Jste pravidelným hostem na utkáních extraligy žen, kde také předáváte ceny pro hráčky zápasu. Finišuje boj o play off, věříte 3 kola před koncem v postup?" "Samozřejmě, že věřím! Sice situace není úplně komfortní, ale holky to určitě zvládnou!" (Rozhovor vznikl ještě před senzačním vítězství Jičína na Bohemians).

"Poslední dotaz, prozradíte nám svoje životní motto?" "Přej a bude ti přáno!"

Petře, moc děkujeme za rozhovor. Foto Jakub Beneš.

twitter share  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

 


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top