FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Ta 100% nabídnutých příležitostí využívá ke vstřelení dvou branek a otáčí skóre utkání ve svůj prospěch. Druhá třetina se herně nikterak nemění, Jičín kontroluje hru a snaží se více tlačit do zakončení. Bohužel v letošní sezóně tým trápí velmi nízká produktivita. Soupeř je psychicky nahoře a přidává další branku a zvyšuje na 3:1. Od začátku třetí třetiny hráčky Jičína zařazují nejvyšší rychlostní stupeň, soupeři nedávají svým napadáním možnost rozehrávky a po tlaku v rozmezí čtyř minut Jičín obrací skóre utkání na 4:3 ve svůj prospěch. Postupně se zapsaly do listiny střelců Monča Kuhnová, Naty Kuželová a Kája Bláhová. Hráčky Sparty se sice snažily ještě na konci utkání při hře v šesti vstřelit vyrovnávací branku, ale hráčky Jičína byly proti.

ELITE PRAHA - FBK JIČÍN 3:5 (1:3,1:1,1:1)

Vstup do druhého utkání Jičínu vyšel nad očekávání. Hráčky FBK chtěly rozhodnout utkání v co nejkratší době. To se začalo vyplňovat hned ve třetí minutě, kdy Naty Kuželová otevírá skóre utkání. Vzápětí při dalším střídání přidává druhou branku. Hráčky Elite se ale nevzdávají a snaží se zahrozit z rychlých protiútoků. To se vyplácí a ve třinácté minutě snižují na rozdíl jedné branky. Jičín nepolevuje v nasazení a do konce první třetiny zvyšuje Kája Bláhová na 3:1. Ve druhé části, hráčky FBK kombinují před soupeřovou brankou a Naty Kuželová zvyšuje na 4:1. Přestože mají hráčky Jičína neustálou herní převahu, tak branku střílí soupeřky a snižují na 4:2. V poslední třetině sice ještě padlo po gólu na každé straně, ale Jičín si výhru pohlídal. Pátou branku Jičína vstřelila Verča Pěničková, když vymetla pavučinu v soupeřově brance.

SESTAVA JIČÍNA: T.Chlumská - Paličková, Zlatníková, Molíková, B. Bláhová . – Kuželová, Kuhnová, K.Bláhová, Pěničková, V.Pitthardová . Trenér Zlatník.

GÓLY Jičína: Kuželová 5, Bláhová K. 2, Kuhnová 1, Pěničková

1 LIGA DOROSTENEK – skupina 4

FBK JIČÍN – FBC Dobré 3:2 (1:0,1:1, 1:1)

K utkání s nevyzpytatelným soupeřem nastoupil Jičín značně oslaben , jen s osmi hráčkami v poli. Výborně kombinující jičínský útok, tvořený třemi nejlepšími hráčkami kanadského bodované celé ligy (Egrtová-Kmošková-Fejfarová) ale od prvních minut utkání soupeři zle zatápěl. Po druhé brance pak Jičíňačky zvolnily a začaly šetřit síly. Jičín si udržoval mírný náskok, který proti snaživému soupeři takticky uhájil..

Fbk SVITAVY - FBK JIČÍN 3:4 (0:0, 2:2, 1:2)

Sebevědomý tým domácích chtěl o vítězství rozhodnout už v první třetině. Výborná jičínská obrana ale byla proti. Vedle tradičních opor (Ziegelheimová, Čelišová) se vynikajícím výkonem prezentovala Daniela Berná. Rychlost a kombinace Jičína pak začaly sebevědomí  domácích nahlodávat. Střelecky opět skvěle disponovaná Majda Fejfarová skórovala po krásných střelách a tak Svitavy byly stále o krok pozadu. To vše podpořené bojovností Diany Půhoné a Zuzky Typltové i výkonem brankářky Terezy Hrnčířové přineslo oslabenému jičínskému týmu po vpravdě heroickém výkonu překvapivé ale zasloužené 3 body.

SESTAVA JIČÍNA: Hrnčířová,Tachas – Ziegelheimová, Čelišová, Berná –Kmošková, Egrtová, Fejfarová, Půhoná, Typltová. Trenér Kmošek.

GÓLY Jičína: Fejfarová 5, Kmošková, Egrtová