FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Juniorky v tabulce na druhém místě

Kategorie: Juniorky
Zveřejněno: 6. 11. 2018 12:22

Florbalová liga juniorek pokračovala dalšími dvojzápasy. V regionální skupině Královéhradeckého a Pardubického kraje sehrály svá dvě utkání i hráčky jičínského FBK .

Ve sportovní hale v Chlumci nad Cidlinou tentokrát se střídavým úspěchem, po vítězství nad Vysokým Mýtem podlehly Jičíňačky v dramatické bitvě o první místo Jablonnému.

Liga juniorek,skupina 4

KM automatik FBK Jičín – FTC Vysoké Mýto 5:3 (2:1,1:2,2:0)

Často přehnaně tvrdě hrající tým Vysokého Mýta není právě oblíbeným jičínským soupeřem. I tentokrát narušovalo Mýto jičínskou kombinační hru důraznou obranou s řadou osobních střetů.

Číst dál...

Další 2 vítězství juniorek!

Kategorie: Juniorky
Zveřejněno: 20. 10. 2018 8:55

Tým juniorek KM automatik FBK Jičín nastoupil k dalším dvěma zápasům soutěže, tentokrát na horké půdě ve Svitavách. Zisk dvou vítězství a šesti bodů znamenal udržení maximálního bodového zisku týmu v soutěži. První zápas naše juniorky nastoupily proti domácím Svitavám, ve druhém proti nebezpečnému týmu ze Rtyně.

Liga juniorek,skupina 4

KM automatik FBK Jičín – FBK TJ Svitavy 6:4 (3:1,1:0,2:3)

Číst dál...

Juniorky v čele ligové tabulky!

Kategorie: Juniorky
Zveřejněno: 26. 9. 2018 8:13

Jičínské florbalové juniorky zahájily sezonu dvěma vítězstvími na domácí palubovce. Vzhledem k dojezdovým vzdálenostem a s nimi spojenou finanční náročností nevyužil jičínský tým nabídku startu v celostátní juniorské lize. Nastupuje tedy i letos v jedné z regionálních skupin, s týmy Královéhradeckého a Pardubického kraje. Tento fakt ale soutěži na kvalitě neubírá, v regionální skupině se potkávají hned tři z osmi účastníků posledního republikového finále ligy dorostenek (Jičín, Světlá nad Sázavou a Jablonné). Na domácím sobotním turnaji se vedle soupeřů musel Jičín potýkat také s velkou marodkou, chyběla hned čtveřice hráček. Tým ale všechna úskalí zvládl a po dvou vítězstvích zaujímá průběžné první místo v tabulce.

Číst dál...

Juniorky končí sezónu na 4. místě

Kategorie: Juniorky
Zveřejněno: 11. 4. 2018 8:56

V sobotu 8. dubna sehrály jičínské florbalové juniorky poslední turnaj sezony v Turnově. Před týmem byl jasný cíl, udržet v konkurenci s Libercem čtvrté místo v ligové tabulce. Předpokladem splnění cíle byl zisk tří bodů, tedy jednoho vítězství v turnovském dvojzápase.

Cíl se podařilo splnit, nikoli ale v zápase s „papírově“ slabší Roudnicí, nýbrž s vedoucím týmem soutěže, družstvem Florbal Ústí.

Číst dál...

Fotografie juniorek

Kategorie: Juniorky
Zveřejněno: 25. 3. 2018 8:01

Z utkání juniorské ligy KM automatik FBK Jičín proti Turnova pořídila fotografie slečna Ela Švorcová - moc děkujeme! Prohlížet můžete ZDE

Juniorky v dramatu remizovaly

Kategorie: Juniorky
Zveřejněno: 19. 3. 2018 15:15

V neděli 18. března viděla jičínská sportovní hala nadmíru napínavé regionální „derby“ ligy juniorek. Střetl se pátý se třetím týmem ligové tabulky severní skupiny, Jičín s Turnovem. Mírným favoritem byl sice hostující tým, jičínské hráčky ale chtěly využít domácího prostředí k zisku bodů a přiblížení se ke čtvrtému Liberci.

Liga juniorek,skupina 2 -   KM automatik FBK Jičín – TJ Turnov 5:5 (1:1,0:2,4:2)

V herně zcela vyrovnaném utkání měl v prvních dvou třetinách výsledkově navrch Turnov, jičínský tým opakovaně musel dorovnávat turnovské vedení. Nátlaková hra zdobila jičínský tým, rychlé protiútoky a nebezpečné náběhy obránkyň pak hostující družstvo. Na první gól Turnova sice odpověděla dobře mířenou střelou Bája Bláhová, v druhé třetině ale soupeř Jičínu odskočil už na rozdíl dvou branek. Začátek třetí třetiny ale vyšel Jičínu excelentně, „neviditelnou“ střelou přes obránkyně nejprve snížila Sabina Molíková, o minutu později po pěkné kombinaci vyrovnala Monika Kuhnová. S remízou se ale nechtěl spokojit ani jeden z týmů. Dvěma rychlými brankami opět zvrátil na svoji stranu vedení hostující Turnov. V čase 10.10 si domácí tým po obdržené brance vzal time-out. Do konce zbývala minuta a padesát vteřin. Speciálně sestavená „přesilovková“ formace Molíková, Samková – Kmošková, Kuhnová a Fejfarová předvedla na hřišti totální florbal se snovým průběhem. Během půlminuty skórovaly kapitánka Monika Kuhnová i Majda Fejfarová. Ta se navíc v závěrečných vteřinách ocitla po krásném průniku sama před turnovskou brankou a dalšímu gólu zabránily hostující obránkyně jen za cenu faulu. Následnému trestnému střílení v podání již jmenované jičínské střelkyně chybělo k dokonalosti pramálo. Povedená klička na brankářku a následná střela do horního rohu branky bohužel jen o pár centimetrů minula svatyni soupeřek. Utkání tak skončilo remízou.

Sestava KM automatik FBK Jičín: T. Chlumská – Ziegelheimová, Čelišová, Molíková, M. Samková, Nováková, Paličková – B. Bláhová, Berná, Kuhnová, Pěničková - Fejfarová, Kuželová, Kmošková – Egrtová, Filcsáková, K. Bláhová. Trenéři Žůrková, Kosová a Chlumský.

Napsal Miloš Chlumský

Výborný výkon juniorek!

Kategorie: Juniorky
Zveřejněno: 6. 3. 2018 8:41

V neděli 4. března pokračoval florbalová liga juniorek turnajem v Turnově. Vzhledem k termínu jarních prázdnin chybělo jičínskému týmu hned několik opor. Družstvo proto doplnily  hráčky z týmu dorostenek. Na výkonu to ale poznat nebylo. Naopak, jičínský tým se prezentoval výborným výkonem a nebýt zahození řady brankových příležitostí by soupeřky odcházely ze hřiště s mnohem vyšší porážkou. Jičínský tým veze  po dvou vítězstvích plný počet bodů šesti bodů.

Liga juniorek,skupina 2

KM automatik FBK Jičín – FBK Real Roudnice 3:1 (1:0,1:1,1:0) 

Jednoznačná herní převaha Jičína prakticky od počátku zápasu se na skóre dlouho neprojevovala. Kombinační hra s řadou šancí obou formací se stále více jevila jako festival neproměněných šancí. Oba útoky se poměrně snadno a často dostávaly do brankových příležitostí, body ale nakonec musely „zařídit“ obránkyně. V závěru první třetiny prošla z vlastní poloviny přes dvě hráčky soupeře výborně hrající Sára Čelišová a nekompromisně zavěsila. V druhé části hry ji pak napodobila další dorostenecká obránkyně Terka Nováková.

Číst dál...

Cenný bod florbalových juniorek!

Kategorie: Juniorky
Zveřejněno: 14. 2. 2018 13:04

Uplynulý víkend sehrál tým florbalových juniorek náročná utkání v Chomutově. Soupeřem byly první a druhý tým průběžné tabulky soutěže. Z horké chomutovské půdy neodjíždí Jičín s prázdnou. Po výsledkově slabším začátku sezony se herní projev týmu zlepšuje, v závěrečných kolech soutěže navíc čeká KM AUTOMATIK hned několik utkání s týmy z konce tabulky. Potěšil kolektivní výkon, bojovnost a nasazení. Celou polovinu týmu navíc tvořily hráčky teprve dorosteneckého věku.

KM automatik FBK Jičín – Florbal Ústí 3:3 (0:1,1:1,1:2)

Číst dál...

Čtyři vítězství juniorek a dorostenek KM automatik FBK Jičín!

Kategorie: Juniorky
Zveřejněno: 23. 1. 2018 22:49

Náročný program florbalových soutěží zavedl v sobotu 20.ledna týmy juniorek i dorostenek na venkovní hřiště. Obě družstva ukázala svoji herní kvalitu a vybojovala plný počet bodů.

Liga juniorek,skupina 2

V severočeské skupině pořádal v Lovosicích turnaj juniorek roudnický tým. Jičínské hráčky se střetly se dvěma sousedy v tabulce a po dvou vítězstvích se posunuly na průběžné páté místo. Za předvedené výkony a nasazení je po třeba pochválit celý tým. Hned několik hráček má rozhodně svými výkony šanci na brzký vstup do extraligové soutěže dospělých.

Číst dál...

Juniorky FBK Jičín : Domácí turnaj a 3 body!

Kategorie: Juniorky
Zveřejněno: 27. 11. 2017 17:20

O uplynulém víkendu sehrály florbalové juniorky FBK Jičín další turnaj ligové soutěže, tentokrát na domácím hřišti. Po nijak vydařeném začátku sezony hostil jičínský tým soupeře z Liberce a České Lípy.  Po smolné porážce v prvním utkání jičínské juniorky ukázaly svoji kvalitu v druhém zápase, který se stal doslova exhibicí.  Mezi střelkyně se v jičínském dresu zapsalo hned 7 hráček.Za předvedené  nedělní výkony je po vlažném počátku sezony třeba pochválit celý tým.

KM automatik FBK Jičín – FBC Liberec 3:4 (1:2,1:1,1:1) 

V naprosto vyrovnaném utkání se s Jičínem utkal liberecký tým, jehož základ tvoří hráčky loňského dorosteneckého mistra ČR. Jičínský tým Naty Kuželovou a Štefánií Filcsákovou dvakrát vyrovnával vedení hostů, na třetí gól se ale odpověď nenašla.

Číst dál...

Sestřih soustředění juniorek a dorostenek

Kategorie: Juniorky
Zveřejněno: 9. 11. 2017 17:36

Již proběhla informace o skvělém soustředění týmu KM automatik FBK Jičín kategorie juniorek a dorostenek, které připravily trenérky Gabriela Žůrková a Markéta Kosová. Druhá jmenovaná pak zpracovala úžasný sestřih, určitě zhlédněte zde: 

Sestřih soustředění

twitter share  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

 


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top