FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_18.jpg
  • 02_18.jpg
  • 03_18.jpg

Muži, dorost a starší žáci

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 20. 10. 2018 8:51

V královéhradecké lize zatím válí muži KM automatik FBK Jičín, po čtyřech odehraných kolech mají 4 výhry a skóre 41:4! Vykročili tak pevně a jistě za svým cílem - postupem do vyšší soutěže. Dorostencům, kteří jsou spojeni s Lomnicí a hrají 2. dorosteneckou ligu v Libereckém kraji, se naopak bodové zisky "vyhýbají". Ve vyrovnané soutěži se rychle rozkoukávají a premiérový ročník ve vyšší kategorii určitě brzy oslaví i vítězstvím. Ta naopak sbírají stále starší žáci, kteří ovládli další turnaj a dle bodového zisku jsou třetím nejlepším týmem soutěže (z 30 účastníků)!

Aktivace slevy u EXE SPORT

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 2. 10. 2018 14:19

Vážení členové FBK Jičín, každý hráč klubu má možnost využít zvýhodněných nákupů u firmy     EXE SPORT a to na pořízení nejen florbalového vybavení. Pokud chcete této možnosti využít, postupujte dle těchto jednoduchých pokynů:

Číst dál...

Florbalový nábor dívek

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 16. 9. 2018 10:01

Příměstský tábor FBK Jičín

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 1. 9. 2018 20:01

Florbalové naděje ve věku 6 - 11 let (plus 3 budoucí naděje ve věku 3-4 roky) absolvovali celotýdenní příměstský tábor s velmi pestrým programem. V pondělí dopoledne ukázali své umění v olympiádě a osmi disciplínách, po obědě pak v Lodžii na slavnostním vyhlášení všichni zaslouženě převzali diplom a medaili. Úterní ráno děti strávili prohlídkou stanoviště strojvedoucího vlaku ČD s odborným výkladem, po kolejích se pak vydali do Mlýnce, kde následovala cesta za pokladem směr Bučický mlýn. Odpolední řádění na koupališti v Jičíně doplněné o hru městečko Palermo nemělo chybu. Středa byla věnována celodennímu výletu do zábavního parku Mirakulum, čtvrtek zase soutěžím na hale, florbalu a dalším sportům. V pátek dopoledne děti vyrazili na Prachov, kde si nejdříve zazávodili a pak vyřádili na "obří klouzačce - skákacím hradu". Po obědě pak další soutěže, hry a rozdávání dárků ukončili nezapomenutelný týden. FBK Jičín děkuje vedoucím Pavlíně Droznové, Liboru Exnarovi, Michalu Šukovi, Michalu Zikmundovi, Mirce Chalupové, Davidu Chalupovi za výborné vedení kolektivu a bezproblémový průběh. Poděkování také míří k tatínkovi Radku Kuželovi za bleskurychlou pomoc při logistice. 

Vytvořila se spousta nových přátelství, další vztahy byly utuženy, loučení v pátek (i slzy vyhrkly) určitě nebylo na pořád. Tak za rok opět spolu nebo dříve? :o))

Napsal Martin Petrgál - hlavní vedoucí příměstského tábora FBK Jičín 2018

Příměstský florbalový tábor

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 11. 7. 2018 12:57

Stále je možnost přihlásit se na příměstský tábor, který pořádá FBK Jičín ve dnech 20.-24. srpna. Ročníky 2011 - 2006 (při nenaplnění maximální kapacity 40 dětí možnost po domluvě i mimo tento rozsah) se mohou těšit na pestrý program - olympiáda nejen v atletických disciplínách, výlet vlakem se stopovanou, celodenní návštěva v zábavním parku Mirákulum, čtvrteční florbal na hale s tréninkovými jednotkami různého zaměření a turnajem, kolektivní sporty, koupaliště, dopravní hřiště a jiné. Přesný plán bude upřesněn, každý den bude sraz 8.00 a ukončení 15.30 - 16.00. Florbalový klub zajišťuje pitný režim a oběd na každý den, cena 1500 kč. Bližší informace a přihlášení u Martina Petrgála (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 724494529).

Aktuální pokyny k zisku slevy u EXESPORT

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 11. 7. 2018 12:00

Všichni členové klubu mají v sezóně 2018/19 (platí již od července) nárok na slevu ve výši 25% na veškeré florbalové vybavení od firmy EXESPORT. Při objednávání přes eshop EXESPORT a stejně tak při nákupu v kamenném obchodě získáte slevový kód mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vaše mailová adresa při odeslání pro získání slevy se musí shodovat s e-mailem uvedeným v přihlášce do FBK Jičín! Na zboží ve slevě se výše uvedené netýká. 

Jičínské hráčky ve Švédsku nezklamaly!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 20. 6. 2018 17:33

Tým florbalových juniorek úspěšně reprezentoval klub i město v kolébce florbalu, ve Švédsku. V rámci svého výjezdu sehrál tým dvě utkání se švédskými vrstevnicemi. Soupeřkami byla družstva ze špičky nejvyšší švédské soutěže. Švédský florbal představuje historicky tu nejužší světovou špičku, v ženských kategoriích dospělých i juniorek je jednoznačně nejúspěšnější zemí co do počtu světových titulů. Kdo by ale čekal tradiční scénář, tedy vysoké porážky hostujících českých týmů v konfrontaci se švédskými, tentokrát byl rozhodně překvapen. Obě přátelská utkání přinesla atraktivní florbal a navíc i skutečně přátelskou atmosféru na hřišti i lavičkách

Husqarna IK - KM automatik FBK Jičín 5:10 (2:4,1:2,2:4)

Číst dál...

Týmy FBK Jičín přihlášeny do soutěží

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 4. 6. 2018 11:47

Do 1.6. 2018 dle požadavků České florbalové unie byly přihlášeny do soutěží tyto týmy FBK Jičín: přípravka, elévové Rumcasjové, elévové Cipísci, elévky, mladší žákyně, mladší žáci, starší žáci, dorostenci (spojeni s FBC Lomnice), juniorky, ženy A, ženy B, muži. Vedení klubu bude v následujících měsících připravovat rozpis tréninkových jednotek. Rozpis jednotlivých soutěží včetně domácích turnajů bude znám na přelomu červenec/srpen. 

Fotogalerie ukončení sezóny

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 17. 5. 2018 15:38

Krásné fotky od Jakuba Beneše ZDE- děkujeme!!! 

GDPR - ochrana osobních údajů

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 17. 5. 2018 15:05

Vzhledem k novému nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR, které začne platit 25.5.2018, byl dnes trenérům všech kategorií odeslán dokument k podpisu (souhlas se zpracováním osobních údajů). Trenéři zajistí jeho podpis ve svých kategoriích, musí ho podepsat všichni členové klubu, případně jejich zákonní zástupci. Děkuji všem za spolupráci.

Napsal Martin Petrgál

Trénink mladší žáci

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 8. 5. 2018 5:50

Každý čtvrtek od 10.5. bude probíhat venkovní trénink (bez florbalek) kategorie mladší žáci na "Matějáku", hřiště za střední podnikatelskou školkou. ČAS 16.00 - 17.30!

twitter share  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

  

 

TOPlist

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top