FLORBALOVÝ KLUB JIČÍN

  • 01_19.jpg
  • 02_19.jpg
  • 03_19.jpg
  • 05_19.jpg
  • 06_19.jpg
  • 07_19.jpg

Nábor stále pokračuje!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 19. 11. 2018 16:59

Dorostenci kousek od senzace

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 10. 11. 2018 19:06

Dorostenci KM automatik FBK Jičín v letošní sezóně propojeni s FBC Lomnice skvěle bojovali na dalším turnaji Liberecké ligy. Po vítězství 4:3 nad druhým celkem tabulky Jabloncem sahali po bodech i v duelu s lídrem z Turnova. Svěřenci trenéra Michala Schreiera však v závěru smolně inkasovali, prohra 5:6 po skvělém a bojovném výkonu mrzela. Foto Martin Matušů - prezident a manažer lomnického klubu.


Sestava: Adam Podzimek - Vojtěch Svoboda, An Tran Hoang, Martin Kubánek, Jakub Zemánek, Matěj Bobek, Václav Kloz, Adam Pazderník, Lukáš Chrpa, Tomáš Kabelka.

Muži, dorost a starší žáci

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 20. 10. 2018 8:51

V královéhradecké lize zatím válí muži KM automatik FBK Jičín, po čtyřech odehraných kolech mají 4 výhry a skóre 41:4! Vykročili tak pevně a jistě za svým cílem - postupem do vyšší soutěže. Dorostencům, kteří jsou spojeni s Lomnicí a hrají 2. dorosteneckou ligu v Libereckém kraji, se naopak bodové zisky "vyhýbají".

Ve vyrovnané soutěži se rychle rozkoukávají a premiérový ročník ve vyšší kategorii určitě brzy oslaví i vítězstvím. Ta naopak sbírají stále starší žáci, kteří ovládli další turnaj a dle bodového zisku jsou třetím nejlepším týmem soutěže (z 30 účastníků)!

Aktivace slevy u EXE SPORT

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 2. 10. 2018 14:19

Vážení členové FBK Jičín, každý hráč klubu má možnost využít zvýhodněných nákupů u firmy     EXE SPORT a to na pořízení nejen florbalového vybavení. Pokud chcete této možnosti využít, postupujte dle těchto jednoduchých pokynů:

Číst dál...

Florbalový nábor dívek

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 16. 9. 2018 10:01

Příměstský tábor FBK Jičín

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 1. 9. 2018 20:01

Florbalové naděje ve věku 6 - 11 let (plus 3 budoucí naděje ve věku 3-4 roky) absolvovali celotýdenní příměstský tábor s velmi pestrým programem. V pondělí dopoledne ukázali své umění v olympiádě a osmi disciplínách, po obědě pak v Lodžii na slavnostním vyhlášení všichni zaslouženě převzali diplom a medaili. Úterní ráno děti strávili prohlídkou stanoviště strojvedoucího vlaku ČD s odborným výkladem, po kolejích se pak vydali do Mlýnce, kde následovala cesta za pokladem směr Bučický mlýn. Odpolední řádění na koupališti v Jičíně doplněné o hru městečko Palermo nemělo chybu. Středa byla věnována celodennímu výletu do zábavního parku Mirakulum, čtvrtek zase soutěžím na hale, florbalu a dalším sportům. V pátek dopoledne děti vyrazili na Prachov, kde si nejdříve zazávodili a pak vyřádili na "obří klouzačce - skákacím hradu". Po obědě pak další soutěže, hry a rozdávání dárků ukončili nezapomenutelný týden. FBK Jičín děkuje vedoucím Pavlíně Droznové, Liboru Exnarovi, Michalu Šukovi, Michalu Zikmundovi, Mirce Chalupové, Davidu Chalupovi za výborné vedení kolektivu a bezproblémový průběh. Poděkování také míří k tatínkovi Radku Kuželovi za bleskurychlou pomoc při logistice. 

Vytvořila se spousta nových přátelství, další vztahy byly utuženy, loučení v pátek (i slzy vyhrkly) určitě nebylo na pořád. Tak za rok opět spolu nebo dříve? :o))

Napsal Martin Petrgál - hlavní vedoucí příměstského tábora FBK Jičín 2018

Příměstský florbalový tábor

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 11. 7. 2018 12:57

Stále je možnost přihlásit se na příměstský tábor, který pořádá FBK Jičín ve dnech 20.-24. srpna. Ročníky 2011 - 2006 (při nenaplnění maximální kapacity 40 dětí možnost po domluvě i mimo tento rozsah) se mohou těšit na pestrý program - olympiáda nejen v atletických disciplínách, výlet vlakem se stopovanou, celodenní návštěva v zábavním parku Mirákulum, čtvrteční florbal na hale s tréninkovými jednotkami různého zaměření a turnajem, kolektivní sporty, koupaliště, dopravní hřiště a jiné. Přesný plán bude upřesněn, každý den bude sraz 8.00 a ukončení 15.30 - 16.00. Florbalový klub zajišťuje pitný režim a oběd na každý den, cena 1500 kč. Bližší informace a přihlášení u Martina Petrgála (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 724494529).

Aktuální pokyny k zisku slevy u EXESPORT

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 11. 7. 2018 12:00

Všichni členové klubu mají v sezóně 2018/19 (platí již od července) nárok na slevu ve výši 25% na veškeré florbalové vybavení od firmy EXESPORT. Při objednávání přes eshop EXESPORT a stejně tak při nákupu v kamenném obchodě získáte slevový kód mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vaše mailová adresa při odeslání pro získání slevy se musí shodovat s e-mailem uvedeným v přihlášce do FBK Jičín! Na zboží ve slevě se výše uvedené netýká. 

Jičínské hráčky ve Švédsku nezklamaly!

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 20. 6. 2018 17:33

Tým florbalových juniorek úspěšně reprezentoval klub i město v kolébce florbalu, ve Švédsku. V rámci svého výjezdu sehrál tým dvě utkání se švédskými vrstevnicemi. Soupeřkami byla družstva ze špičky nejvyšší švédské soutěže. Švédský florbal představuje historicky tu nejužší světovou špičku, v ženských kategoriích dospělých i juniorek je jednoznačně nejúspěšnější zemí co do počtu světových titulů. Kdo by ale čekal tradiční scénář, tedy vysoké porážky hostujících českých týmů v konfrontaci se švédskými, tentokrát byl rozhodně překvapen. Obě přátelská utkání přinesla atraktivní florbal a navíc i skutečně přátelskou atmosféru na hřišti i lavičkách

Husqarna IK - KM automatik FBK Jičín 5:10 (2:4,1:2,2:4)

Číst dál...

Týmy FBK Jičín přihlášeny do soutěží

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 4. 6. 2018 11:47

Do 1.6. 2018 dle požadavků České florbalové unie byly přihlášeny do soutěží tyto týmy FBK Jičín: přípravka, elévové Rumcasjové, elévové Cipísci, elévky, mladší žákyně, mladší žáci, starší žáci, dorostenci (spojeni s FBC Lomnice), juniorky, ženy A, ženy B, muži. Vedení klubu bude v následujících měsících připravovat rozpis tréninkových jednotek. Rozpis jednotlivých soutěží včetně domácích turnajů bude znám na přelomu červenec/srpen. 

Fotogalerie ukončení sezóny

Kategorie: Informace FBK
Zveřejněno: 17. 5. 2018 15:38

Krásné fotky od Jakuba Beneše ZDE- děkujeme!!! 

twitter share  

logo-extraliga-zen 

Královehradecký kraj podporuje start
týmu žen FBK Jičín v extralize.

Opakovaně podpořil a zaštítil také
charitativní akce klubu (každoroční
florbalová utkání s týmem pražských
herců REAL TOP Praha).  

 


 

 

 

TOPlist

 


 

 

 

Podporujeme

"Výtěžek z charitativní akcí je věnován oddílu florbalu vozíčkářů FBK Jičín a slouží k zajištění jeho sportovní činnosti. "

Děkujeme

Kontakt

FBK Jičín - spolek
Revoluční 863, 506 01 Jičín
IČO: 26536781 

Phone +420 724 494 529
email sekretar@florbaljicin.cz
web www.florbaljicin.cz

© 2018 Florbalový klub Jičín
>>| administrace |-/-|
Back to Top