Divize mužů

10. kolo FLORBAL Jablonec - KM automatik FBK Jičín 5:4 po nájezdech
11. kolo FBC Liberec B - KM automatik FBK Jičín 11:9

Mužské áčko se dostalo do poloviny základní části, na severu Čech odehrálo 2 víkendy za sebou. Duel s Jabloncem přinesl slabé 2 třetiny, po kterých byli domácí ve vedení 3:0. Jičín však zbraně nesložil a začal stahovat. 2x se trefil Adam Pazderník, v 52. minutě Vojta Haken vyrovnal. V infarktovém závěru nejprve Jablonec v oslabení šel do vedení, v poslední minutě však vyrovnal Petr Dlouhý. Prodloužení rozhodnutí nepřineslo, v nájezdové loterii uspěli hostitelé.

Následující duel se zálohou superligového týmu z Liberce našim hráčům utekla 1. třetina (5:2). Sympatickým výkonem srovnali v následujících 40 minutách hru a v 38.minutě dokonce i skóre, domácí však předvedli na úvod poslední třetiny drtivý nástup a třemi slepenými góly zápas prakticky rozhodli. Statisticky se parádně zapsal mladý šikovný junior Tomáš Ouhrabka, který vstřelil první hattrick za muže! Gratulujeme. Následující víkend začínají odvety, muži KM automatik FBK Jičín se představí na domácí palubovce v sobotu 4.12. od 14.00 tradičně ve sportovním areálu.